Výsledky závěrečných soutěží


Zahájení výstavy

Ceny - Děkujeme za sponzorství firmám:
DELIKAN
BARF ME

Soutěž Dítě a pes

Soutěž Juniorhandling I. kategorie

Soutěž Juniorhandling II. kategorie

Nejlepší štěně výstavy:

1.místo - whwt; Forbidden Fruit Ice Touch; maj: Hlúšková Romana
2.místo - jack russuel teriér; Pink Floyd Via Heraltisz; maj: Sekyrová Petra
3.místo - australský terïér; Bekky Kerberos Czech; maj: Jáchimová Michaela

Nejlepší dorost výstavy:

1.místo - border teriér; Avar Sterling Moravia; maj: Malířová Anna
2.místo - whwt; Dukat Fredy Adoxa ; maj: Malíková Jana
3.místo - cairn teriér; Okea Hoity-Toity Gang; maj: Vynikalová Lucie

Nejlepší jedinec z třídy čestné výstavy:

1.místo - iscwt; Amazonka z Borůvkového kopce; maj: Tolnayová Andrea

Nejlepší mladý pes výstavy:

1. místo - border teriér; Cameron z Vlčnova; maj: Němec František  
2. místo - parson russell teriér; HomewardHawkeye Black Bubble, maj: Mokrá Tereza
3. místo - skye teriér; Buckwheaters Popcorn Time; maj: Firlová Pavla

Nejlepší mladá fena výstavy:

1.místo - welsh teriér; Terrierix Ortiz Letizia; maj: Nemeszeghy Petra a Roman
2.místo - border teriér; Hilarious Heartsease Kuburumba; maj: Hrušková Eva
3.místo - jackrussell teriér; Debbie Vojkuto; maj: Vávrová Jana

Nejlepší mladý jedinec výstavy:

1. místo - border teriér; Cameron z Vlčnova; maj: Němec František

Nejlepší veterán výstavy:

1.místo - lakeland teriér; Frankie Iringa; maj. Kucharčíková Irena
2.místo - whwt; Wine and Roses Karamynd; maj: Kozlová Andrea
3.místo - lakeland teriér; Chris Iringa; maj: Kucharčíková Irena

Nejlepší chovatelská skupina výstavy:

1.místo - irský teriér; Simply Irish; chov:Petr Kelbl
2.místo - jack russell teriér; chov. stanice Via Heralisz; chov: Petra Sekyrová

Nejlepší pár psů výstavy:

1.místo - iscwt; Jasper Kyd Jacobson Wanton Buddys a Amazonka z Borůvkového kopce; maj: Tolnayová Andrea
2.místo - irský teriér; Falcon Flight Simply Irish a Dream of Life Simply Irish; maj:Petr Kelbl
3.místo - jack russell teriér; Pink Floyd Via Heralisz a Pink Padme Via Heralisz; maj: Petra Sekyrová

Nejlepší nízkonohý teriér výstavy:

1.místo - skotský teriér; Maya Belle Magic Scotland; maj: Vašek Petr
2.místo - skye teriér; Buckwheater's Popcorn Time; maj: Firlová Pavla
3.místo - jack russel teriér; Savanah od Bobří řeky; maj: Žváčková Dana

Nejlepší vysokonohý teriér výstavy:

1.místo - iscwt; Jasper Kyd Jacobson Wanton Buddys; maj: Tolnayová Andrea
2.místo - irský teriér; Falcon Flight Simply Irish; maj: Petr Kelbl
3.místo - border teriér; Kox od Paplové cesty; maj. Pokorná Lenka

Nejlepší teriér výstavy:

1.místo - skotský teriér; Maya Belle Magic Scotland; maj: Vašek Petr